Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Tato aplikace není již podporována. Byla plně nahrazena My2n.com službou. (2N Mobile video).

Aplikace 2N®  IP Mobile může být zaregistrována k SIP proxy jako klasický SIP klient.
 1. Ve dvou krocích otevřete nastavení aplikace - klepnutím na "Settings" a po zobrazení dvou možností dalším klepnutím na "Settings".

    

 2. Aktivujte SIP Proxy klepnutím na "SIP Proxy->Allow" a do políček, která se objeví, vložte veškeré nutné informace (User-Uživatel, Password-Heslo, SIP Proxy, Port).

     

 3. Nyní můžete ověřit, zda se aplikace zaregistrovala k SIP Proxy či nikoliv klepnutím na "No devices" a poté dotykem na "+".

   

 4. Jakmile otevřete sekci pro přidání zařízení, stiskněte "Proxy" pro ověření stavu registrace. Existují tři možné stavy registrace viz obrázky níže. Pokud registrace selže, zkontrolujte prosím informace, které jste vložili v druhém kroku a také stav Vaší Proxy.

  Connection Failed - Registrace selhala
   

  Trying to connect - Pokus o připojení


  Connected - Připojeno


 5. Ve chvíli, kdy je aplikace úspěšně registrována k SIP Proxy, je možné vytáčet hovory pomocí klávesnice. Můžete ji otevřít klepnutím na záložku "Keypad"


 6. Volitelně také můžete přidat telefonní čísla ostatních zařízení registrovaných ke stejné Proxy (2N® IP Interkomy, IP telefony) pro jejich rychlejší dostupnost.

   

    

   

  Nyní můžete zvolit jméno pobočky, vyplnit její číslo a pokud se jedná o 2N® IP Interkom, můžete nastavit DTMF kódy pro aktivaci zámků. Poté, co vyplníte veškeré nutné informace, dokončete nastavení pobočky klepnutím na "Back".

   

   

  Nyní uvidíte zařízení, které jste právě vytvořili, v seznamu dostupných zařízení. Pokud chcete zařízení mít ve svém listu (List of devices), klepnutím na kroužek vedle zařízení vyberete a kroužek zmodrá.

   

    

   

  Nyní uvidíte zařízení ve Vašem listu (List of devices) a klepnutím na něj ho můžete vybrat a zahájit hovor.

    

   

  2N® Helios IP Mobile nároky na šířku pásma

  Icon
  Směr komunikaceKodeky | ProtokolyŠířka pásma
  2N® IP Interkom 2N® IP MobileH.264 unicast video, G.711/G.722 | SIP audio~2 Mbit/s pro každý 2N® IP
  2N® IP Mobile application 2N® IP InterkomG.711/G.722 | SIP audio~85 kbit/s pro každý 2N® Indoor Touch

  Pro správnou funkčnost je nutné zajistit vyhovující připojení a dostatečnou šířku pásma. Pro bližší detaily si prosím přečtěte toto FAQ: Síťové požadavky - Jakou LAN/Wi-Fi infrastrukturu potřebuji?

 • No labels