Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Pokud nemáte ve Vaší síti SIP proxy a rádi byste přijímali hovory z 2N® IP Interkomu pomocí aplikace ve Vašem smartphonu, můžete k tomu použít aplikaci 3CXPhone.

Nastavení 2N® IP Interkomu 

Připojte se do webového konfigurátoru 2N® IP Interkomu a aktivujte jedno z tlačítek rychlé volby. Následně vyplňte název pozice a správnou IP adresu Vašeho iOS nebo Android zařízení.

 

Jak konfigurovat 2N® IP Interkom – FW verze 2.6 a vyšší

Jak konfigurovat 2N® IP Interkom – FW verze 2.24.0 a vyšší

 

 

Pokud používáte iPhone, můžete jeho aktuální IP adresu zjistit v Nastavení -> WiFi. Zde v detailech sítě, do které jste připojeni, můžete vidět IP adresu přidělenou DHCP serverem. 

 

Nastavení aplikace 3CXPhone

Stáhněte si aplikaci 3CXPhone z App Store (iOS) nebo Google Play (Android) a nainstalujte ji na Váš telefon. Po dokončení instalace a spuštění aplikace budete vyzváni k vyplnění informací o Vašem účtu.

 

Jelikož v našem případě nebudeme registrovat 2N® IP Interkom k SIP proxy, můžete dané údaje zvolit dle libosti. Parametr Local PBX IP je však daný a musí obsahovat IP adresu Vašeho 2N® IP Interkomu!

 

 

Pro správnou funkci příchozích hovorů nezapomeňte změnit parametr Local SIP port na 5060! Nyní máte vše správně nastaveno a pokud stisknete tlačítko rychlé volby na Vašem 2N® IP Interkomu, měli byste v aplikaci 3CXPhone vidět příchozí hovor.