Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Všechny 2N® IP Interkomy jsou vyskladňovány se základní licencí (Basic). Jedinou výjimku tvoří vrátník 2N® IP Vario s displejem, klávesnicí (a případně s kamerou), který je odesílán již s plnou (Gold) licencí. Pro získání požadované licence na všechny ostatní modely je třeba následovat tyto kroky:

 1. Pokud potřebujete licenci okamžitě využít či si jen chcete otestovat veškeré dostupné funkce a vlastnosti, které vrátník podporuje, potom si přes webové rozhraní aktivujte 800 hodinovou zkušební licenci. Jděte do sekce "Nástroje → Licence" (platí pro FW 2.5 a starší), nebo do sekce "Systém → Licence → Trial Licence" (pro FW 2.6 a vyšší).

 2. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné licence (ověřit si podporované funkce, atd.), potom kontaktujte Vašeho obchodního zástupce. Je možné si vybrat z několika různých balíčků licencí, které jsou zmíněny níže. Více informací o licencích a licenční politice můžete získat z "Konfiguračního manuálu pro 2N® IP Interkom".
  • Enhanced Audio (Obj. č. 9137905)

  • Enhanced Video (Obj. č. 9137906)

  • Enhanced Integration (Obj. č. 9137907)

  • Enhanced Security (Obj. č. 9137908)

  • Gold (Obj. č. 9137909)

  • G.729 (Obj. č. 9137902)

 3. Jakmile si vyberete vhodný licenční balíček, prosím kontaktujte svého distributora! Pokud jste partnerem 2N, potom kontaktujte naše Customer Care oddělení na customercare@2n.cz, kde Vám licenci vygenerují. Nezapomeňte ve Vaší žádosti uvést sériové číslo 2N® IP Interkomu, na který licenci požadujete!