Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

V defaultním nastavení může aplikace 2N® IP Mobile komunikovat se všemi 2N® IP Interkomy v lokální síti (a naopak). U některých instalací bylo potřeba vylepšit základní zabezpečení. Pro tyto scénáře jsme implementovali autentifikační funkci pomocí volitelného přístupového klíče. Pokud je ve v2N® IP Interkomu zadán "přístupový klíč", tak stream z tohoto vrátníku mohou vidět pouze vybrané 2N® IP Mobile aplikace, které mají zadaný stejný kód v poli 2N® IP Group Authentication Přístupový klíč a jsou na stejné LAN.

Info
title2N® IP FW & licence

Doporučujeme použít nejnovější FW pro 2N® IP Interkomy (2.13.3 a vyšší), ke stažení na stránkách 2N

Funkce 2N® IP Group Authentication Přístupový klíč nevyžaduje dodatečné licence.

...

V sekci "Služby - Telefon - 2N Indoor TouchLokální hovory" a vyplňte pole "Přístupový klíč" pro autentifikaci aplikace 2N® IP Mobile.

                                                             Image RemovedImage Added

                                                   

                                                    

Jak nastavit 2N® Indoor Touch

...

?

Připojte  2N® Indoor Touch do lokální sítě (napájení přes PoE nebo externím zdrojem 12V DC/2A) a po nastartování zařízení klikněte na ikonu aplikace 2N® IP Mobile v pravém horním rohu.

Image RemovedImage Added

Aby bylo možné detekovat a přidat 2N® IP Interkomy v lokální síti, je nutné nastavit stejný přístupový kód také do aplikace 2N® IP Mobile. Vstupte do menu "Settings - 2N® IP Group AuthenticationNastavení - Přístupový klíč" a vyplňte klíč.

 Image RemovedImage RemovedImage AddedImage Added

Aplikace automaticky prohledá vaši LAN síť a vyhledá 2N® IP Interkomy se stejným přístupovým klíčem. Vrátníky můžete přidat v sekci "DevicesZařízení" kliknutím na tlačítko "+".

Image RemovedImage Added Image RemovedImage Added

Kliknutím na konkrétní řádek v "LAN devices", vyberete pouze požadovaný vrátník. Pokud chcete vybrat všechny vrátníky, zaškrtněte pole v pravém horním rohu.

 Image Removed Image Removed

Image Added Image Added

Kliknutím na potvrzovací tlačítko přidáte požadovaná lokální zařízení do seznamu "DevicesZařízení". Aplikace je nyní připravena k volání.

Image RemovedImage Added

 

Faq_zapati